Walsin Technologies WR10X37R4FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 37.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X37R4FTL fournies par ses distributeurs.
RES 37.4 OHM 1% 1210
1210 37R4 1% Resistor