Walsin Technologies WR10X23R7FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 23.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X23R7FTL fournies par ses distributeurs.
RES 23.7 OHM 1% 1210
1210 23R7 1% Resistor