Walsin Technologies WR10X1821FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1820ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X1821FTL fournies par ses distributeurs.
RES 1.82K OHM 1% 1210
1210 1K82 1% Resistor