Walsin Technologies WR10W5104FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 5100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10W5104FTL fournies par ses distributeurs.
RES 5.1M OHM 1% 1210
1210 5M10 1% Resistor