Walsin Technologies WR10W1R47FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.47ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10W1R47FTL fournies par ses distributeurs.
RES 1.47 OHM 1% 1210
1210 1R47 1% Resistor