Walsin Technologies WR08X8R2 JTL
Res Thick Film 0805 8.2 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X8R2 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 8.2ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
8.2¦¸ ¡À5% 125mW -200ppm/¡æ~400ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*650¦Ìm
RES 8.2 OHM 5% 1/8W 0805
0805 8R2 5% Resistor