Walsin Technologies WR08X684 JTL
Res Thick Film 0805 680K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.54%
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X684 JTL fournies par ses distributeurs.
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 680kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 680000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 680K 5% Resistor
680000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805