Walsin Technologies WR08X433 JTL
Res Thick Film 0805 43K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X433 JTL fournies par ses distributeurs.
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 43kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 43000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 43K 5% Resistor