Walsin Technologies WR08X3921FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3920ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X3921FTR fournies par ses distributeurs.
RES 3.92K OHM 1% 0805
0805 3K92 1% Resistor