Walsin Technologies WR08X331 JTR
WR Series 0805 330 Ohm ±5% 0.125 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
Fiches techniques et documents
Future Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Datasheet9 pagesIl y a 14 ans
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X331 JTR fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 330ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 330R 5% Resistor
RES 330 OHM 5% 0805