Walsin Technologies WR08X3001FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X3001FTR fournies par ses distributeurs.
0805 3K00 1% Resistor
RES 3K OHM 1% 0805