Walsin Technologies WR08X26R1FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 26.1ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X26R1FTR fournies par ses distributeurs.
RES 26.1 OHM 1% 0805
0805 26R1 1% Resistor