Walsin Technologies WR08X2150FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 215ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Utech ElectronicsWR08X2150FTR05K
12h
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X2150FTR fournies par ses distributeurs.
0805 215R 1% Resistor
RES 215 OHM 1% 0805