Walsin Technologies WR08X203JTR
Res 0805 20K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ¡À200ppm/¡ãC Pad SMD Automotive T/R
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X203JTR fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 20000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 20K 5% Resistor
RES 20K OHM 5% 0805