Walsin Technologies WR08X134 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet10 pagesIl y a 10 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0805JR-07130KL
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C SMD Automotive Paper T/R
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6GEYJ134V
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupAC0805JR-07130KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X134 JTL fournies par ses distributeurs.
Chip Resistors 0805 130KΩ ±5% 1/8W ±100ppm/℃
RES 130K OHM 5% 1/8W 0805
0805 130K 5% Resistor
130000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805
new, original packaged
RES, 130K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 130kohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)