Walsin Technologies WR08X133 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 13kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
element14 APAC
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ2RHD1302X
Res Thick Film 0402 13K Ohm 0.5% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 0201 12.4K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 12K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0201 12K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 12.4K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 12.4K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X133 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 13000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
电阻, 13K, 5%, 0.125W, 0805, 厚膜;
RES, 13K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 13kohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)