Walsin Technologies WR08X124 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 120kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet10 pagesIl y a 10 ans
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0201 121K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X124 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 120000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 120K OHM 5% 1/8W 0805
0805 120K 5% Resistor
new, original packaged
Res, 120K, 5%, 0.125W, 0805, Thick Film; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:120Kohm; Product Range:Wr08 Series; Voltage Rating:150V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 5%;rohs Compliant: Yes |WALSIN WR08X124 JTL