Walsin Technologies WR08X1103FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 110000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X1103FTR fournies par ses distributeurs.
RES 110K OHM 1% 0805
0805 110K 1% Resistor