Walsin Technologies WR06X5R6 JTL
Res Thick Film 0603 5.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -200ppm/C to 400ppm/C SMD T/R
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ3GEYJ5R6V
Res Thick Film 0603 5.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 5.6 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603JR-075R6L
Res Thick Film 0603 5.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5.6ohm, 75V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 5.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ3GEYJ5R1V
Res Thick Film 0603 5.1 Ohm 5% 1/10W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X5R6 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5.6ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 5.6Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 0603 5.6Ω ±5% 1/10W -200~+400ppm/℃