Walsin Technologies WR06X430 JTL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 43Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X430 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 43ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 43 OHM 5% 1/10W 0603
0603 43R 5% Resistor