Walsin Technologies WR06X3R6 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.6ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X3R6 JTL fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 3.6Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 3.6 OHM 5% 1/10W 0603
0603 3R6 5% Resistor
3.6¦¸ ¡À5% 1/10W 0603