Walsin Technologies WR06X245 JTL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 2.4MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X245 JTL fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0603 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2400000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 2M4 5% Resistor