Walsin Technologies WR06X200 JTL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 20Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Future Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Datasheet9 pagesIl y a 14 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X200 JTL fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0603 20 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
WR06 Series 0603 20 Ohm 0.1 W ±5 % Surface Mount Ceramic Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 20ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603