Walsin Technologies WR06W3304FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3300000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Introduction Date2014-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06W3304FTR fournies par ses distributeurs.
RES 3.3M OHM 1% 0603
0603 3M30 1% Resistor