Walsin Technologies WR04X9091FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 9090ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X9091FTR fournies par ses distributeurs.
WR Series 0402 9.09 kOhm ±1% 0.063 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
RES 9.09K OHM 1% 0402
0402 9K09 1% Resistor