Walsin Technologies WR04X622 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 6.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X622 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 6200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 6.2KΩ ±5% 1/16W ±100ppm/℃
RES 6.2K OHM 5% 1/16W 0402
0402 6K2 5% Resistor
6200¦¸ ¡À5% 1/16W 0402