Walsin Technologies WR04X5112FTR
Thick Film Resistors - SMD 51.1K ohm +/-1% 0402 Chip Resistor
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.36%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X5112FTR fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 51100ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 51.1K OHM 1% 0402
1% ¡À200ppm/¡æ 51.1K¦¸ 62.5mW 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm
0402 51K1 1% Resistor