Walsin Technologies WR04X4872FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 48700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X4872FTR fournies par ses distributeurs.
RES 48.7K OHM 1% 0402
0402 48K7 1% Resistor