Walsin Technologies WR04X434 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 430000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X434 JTL fournies par ses distributeurs.
RES 430K OHM 5% 1/16W 0402
0402 430K 5% Resistor
430000¦¸ ¡À5% 1/16W 0402