Walsin Technologies WR04X431 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 430Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Future Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X431 JTL fournies par ses distributeurs.
WR Series 0402 430 Ohm ±5% 0.063 W ±200 ppm/°C SMT Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 430ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 430Ω ±5% 1/16W ±100ppm/℃