Walsin Technologies WR04X394 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 390kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X394 JTL fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 390K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 390000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 390K 5% Resistor
390000¦¸ ¡À5% 1/16W 0402