Walsin Technologies WR04X245 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2.4e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X245 JTL fournies par ses distributeurs.
RES 2.4M OHM 5% 1/16W 0402
0402 2M4 5% Resistor