Walsin Technologies WR04X23R7FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 23.7ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X23R7FTR fournies par ses distributeurs.
RES 23.7 OHM 1% 0402
0402 23R7 1% Resistor