Walsin Technologies WR04X165 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 1.6MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X165 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1.6e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 1.6M OHM 5% 1/16W 0402
0402 1M6 5% Resistor