Walsin Technologies WR04X1301FTLV
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Chip 1 ExchangeWR04X1301FTLVContact
1d
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 14 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X1301FTLV fournies par ses distributeurs.