Walsin Technologies WR04X115 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1.1e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X115 JTL fournies par ses distributeurs.
RES 1.1M OHM 5% 1/16W 0402
0402 1M1 5% Resistor
1.1 MOhms ¡À5% 1/16W ¡À100ppm/¡ãC 0402