Walsin Technologies WR04W1184FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1180000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Introduction Date2014-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04W1184FTR fournies par ses distributeurs.
RES 1.18M OHM 1% 0402
0402 1M18 1% Resistor