Walsin Technologies WR02X624 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 620000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X624 JAL fournies par ses distributeurs.
RES 620K OHM 5% 1/20W 0201
0201 620K 5% Resistor