Walsin Technologies WR02X513 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 51kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-28.60%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X513 JAL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 51000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 51KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
51 kOhms ¡À5% 1/20W ¡À200ppm/¡ãC 0201