Walsin Technologies WR02X3R9 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3.9ohm, 25V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
JRH Electronics
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X3R9 JAL fournies par ses distributeurs.
Res 3.9 Ohm 5% 1/20W 0201
0201 3R9 5% Resistor