Walsin Technologies WR02X3R6 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3.6ohm, 25V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X3R6 JAL fournies par ses distributeurs.
RES 3.6 OHM 5% 1/20W 0201
0201 3R6 5% Resistor