Walsin Technologies WR02X390 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±200ppm/℃ ±5% 39Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X390 JAL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 39ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 39 OHM 5% 1/20W 0201
0201 39R 5% Resistor