Walsin Technologies WR02X361 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 360Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X361 JAL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 360ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 360Ω ±5% 1/20W ±200ppm/℃
RES 360 OHM 5% 1/20W 0201
0201 360R 5% Resistor