Walsin Technologies WR02X244 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 240kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X244 JAL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 240000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 240KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
RES 240K OHM 5% 1/20W 0201
0201 240K 5% Resistor