Walsin Technologies WR02X1R8 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.8ohm, 25V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X1R8 JAL fournies par ses distributeurs.
RES 1.8 OHM 5% 1/20W 0201
0201 1R8 5% Resistor