Walsin Technologies WR02X1R5 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.5ohm, 25V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X1R5 JAL fournies par ses distributeurs.
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% -200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.5Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.5 OHM 5% 1/20W 0201
0201 1R5 5% Resistor