Walsin Technologies WR02X1403FAR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 140000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 14 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR02X1403FAR fournies par ses distributeurs.
RES 140K OHM 1% 0201
0201 140K 1% Resistor