Walsin Technologies WR01X822 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 8200ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR01X822 JDL fournies par ses distributeurs.
RES 8.2K OHM 5% 01005
01005 8K2 5% Resistor