Walsin Technologies WR01X754 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 750000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR01X754 JDL fournies par ses distributeurs.
RES 750K OHM 5% 01005
01005 750K 5% Resistor