Walsin Technologies WR01X241 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 240ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR01X241 JDL fournies par ses distributeurs.
RES 240 OHM 5% 01005
01005 240R 5% Resistor